2. Förfarande
Förfarande
Titel: Injektion- och infusionsprodukter
Beskrivning: Den här upphandlingen avser inköp av Injektion- och infusionsprodukter till Region Kronoberg och Blekinge.
Intern identifierare: 25RS334
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33141220 Kanyler, 33141300 Utrustning för venpunktering och blodprovstagning, 33141310 Injektionssprutor, 33141624 Infusionsaggregat, 33194000 Apparatur och instrument för transfusion och infusion, 33194120 Infusionsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000