2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS anbudsinbjudan - Beställarstöd vid upphandling och genomförande av VA-projekt
Beskrivning: VA-projekt
Föregående meddelande: 322739-2023
Intern identifierare: 26-244
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000