760910-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Projekteringsledare avtal Fyra spår Uppsala
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projekteringsledare avtal Fyra spår Uppsala
Beskrivning: Projekteringsledare avtal Fyra spår Uppsala
Intern identifierare: KOM-418435
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Projekteringsledare avtal Fyra spår Uppsala