760921-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mobiltelefoner – Mobiltelefoner och tillbehör
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMobiltelefoner och tillbehör
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för försäljning och leverans av fabriksnya mobiltelefoner, tillbehör och tillhörande och relevanta tjänster till UM.
Intern identifierareKs 1590/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000