Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19510000 Gummiprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 37462000 Utrustning för prickskytte/prickkastning, 90510000 Avfallshantering, 90660000 Borttagande av bly
Leveransplats
Postadress: Dockgatan
Ort: Malmö
Postnummer: 21112