See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Enterprise Architecture System and Vendor
Beskrivning: The purpose of the procurement is to sign a contract with a supplier that supplies av tool for enterprise architecture.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92862:Lot:1