2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultstöd som medläsare
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud i upphandling av konsultstöd som medläsare av ansökningar inom SI:s program för projektfinansiering. SI uppskattar omsättningen på det maximala värdet för de nya ramavtalen inklusive optioner och eventuella förlängningar på kommande ramavtalsperiod till 6 miljoner kr.
Intern identifierare: 00219/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 75100000 Statsförvaltning, 75120000 Administrativa byråtjänster, 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Det ska vara möjligt att avropa medläsare även för nya finansieringsprojekt.