761061-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Verktygsmaskiner för bearbetning av hårda material utom metaller – CNC-maskin till Västerviks gymnasium
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCNC-maskin till Västerviks gymnasium
BeskrivningUpphandling av CNC-maskin till Hantverksprogrammet inriktning Finsnickeri.
Intern identifierareU-131-2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42640000 Verktygsmaskiner för bearbetning av hårda material utom metaller
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del