2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökningar inom äldre och funktionsnedsättningsområdet
Beskrivning: Upphandlingen avser en individundersökning och två verksamhetsundersökningar på enhetsnivå. Upphandlingen omfattar genomförande av följande undersökningar: • Undersökning 1 - Enhetsundersökningen om äldreomsorg och kommunal hälso- och sjukvård • Undersökning 2 - Individundersökningen "Vad tycker de äldre om äldreomsorgen"? • Undersökning 3 - Enhetsundersökningen LSS
Intern identifierare: 2.7-2620/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311200 Genomförande av undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79311000 Undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79315000 Sociala undersökningar, 79320000 Opinionsundersökningar, 79342310 Kundundersökningar, 79342311 Undersökning av kundtillfredställelse
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000