761158-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Delprojektledare Mark för järnvägsprojekt, Region Väst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDelprojektledare Mark för järnvägsprojekt, Region Väst
BeskrivningDelprojektledare Mark för järnvägsprojekt, Region Väst
Intern identifierareKOM-418568
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDelprojektledare Mark för järnvägsprojekt, Region Väst