2. Förfarande
Förfarande
Titel: PSB-fordon till Västerås Flygplats
Beskrivning: Fordon/Maskin för plogning, sopning o blåsning på flygplats s.k. PSB.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ContractAwardProject:82:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon