761219-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hantering av ofarligt avfall – Upphandling - Ramavtal Spoltjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling - Ramavtal Spoltjänster
BeskrivningUpphandling för att tillgodose Käppalaförbundets behov av spoltjänster
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam, 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0002
Beskrivningutförande av spoltjänster i Käppalaförbundets anläggningar och ledningsnät