761308-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – ID3533 Data Engineer för AI-utveckling
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelID3533 Data Engineer för AI-utveckling
BeskrivningAvrop av IT-konsulter inom data engineering och data science - Dynamiskt inköpssystem (DIS) , 15070, Data engineer och data scientist (DIS)
Intern identifierareKOM-419228
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareID3533 Data Engineer för AI-utveckling