761318-2026 - Resultat
Sverige – Fraktcontainrar för särskilda ändamål – Container
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Container
Beskrivning: Räddningstjänsten i Jönköpings kommun önskar upphandla fraktcontainrar för beredskapsarbete och användning som byggstenar i övningsanläggningar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:134188:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34512600 Containerfartyg, 44613000 Stora containrar, 44613300 Standardcontainrar