761332-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel av avloppsnät – Spolning, slamsugning & filmning av VA-anläggningar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpolning, slamsugning & filmning av VA-anläggningar
BeskrivningTjänsten omfattar spolning/slamsugning samt TV-inspektioner/filmning av kommunens allmänna VA-anläggningar, dvs ledningar, pumpstationer samt tillhörande brunnar enligt bilaga Kravspecifikation.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:116555:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90400000 Avloppshantering