2. Förfarande
Förfarande
Titel: Buss
Beskrivning: FRA avser att införskaffa en Buss för 17 personer inklusive förare
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114400 Minibussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103633:Lot:1