2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kondomer Omtag
Beskrivning: Kondomer med bl.a. olika effekter eller tema
Intern identifierare: VF2025-00050
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33712000 Kondomer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Beskrivning: Kondomer med bl.a. effekter eller tema
Intern identifierare: 1818644-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare: 1818645-1