2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ansk IRV sikte
Beskrivning: This contract regarding thermal weapon sights has been awarded to Leonardo Germany GmbH.
Intern identifierare: 23FMVU10701
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35125100 Sensorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: This procurement concerns Termal Weapon Sights.
Intern identifierare: Ansk IRV sikte