761506-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Möbler – Inredning till Biomedicinska Centrum (BMC)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredning till Biomedicinska Centrum (BMC)
BeskrivningInredning till Biomedicinska centrum (BMC) vid Uppsala universitet.
Intern identifierareUH 2023/64
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39100000 Möbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareInredning till Biomedicinska Centrum (BMC)