761615-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Sakkunnig revisor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSakkunnig revisor
BeskrivningUpphandlingen omfattar sakkunnigt biträde till kommunens förtroendevalda revisorer för revision av kommunens nämnder/styrelser, förvaltningar och bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSakkunnig revisor (beställning inkom 2023-06-01)
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87307:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenTvå plus två år