761688-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – TI 2023-1203 Baklastande 3-axlad sopbil 1-fack
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2023-1203 Baklastande 3-axlad sopbil 1-fack
BeskrivningInköp av en Baklastande 3-axlad sopbil 1-fack till Telge Återvinning.
Intern identifierare23/134
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000