2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjuts
Beskrivning: Lerums kommun bjuder in till upphandling av skolskjuts. Upphandling omfattar två olika områden, dels bussar samt taxi.
Intern identifierare: UN24.78
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000