2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skolskjutsar till Lidköpings kommun - anslutningsbussar
Beskrivning: Upphandlingen avser skolskjutsar till Lidköpings kommun - anslutningsbussar.
Intern identifierare: UN 2025/561
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000