See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av hanterad säkerhetstjänst
Beskrivning: Sveriges Radio upphandlar en hanterad säkerhetstjänst.
Föregående meddelande: 611972-2023
Intern identifierare: SR2308
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000