See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cochleaimplantat
Beskrivning: Upphandlingen avser cochleaimplantat med tillhörande ljudprocessor, tillbehör, reservdelar, förbrukningsmaterial och underhåll.
Intern identifierare: 2023-O001486
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185200 Cochlea-implantat
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandlingen avser cochleaimplantat
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation