761905-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägmarkeringsarbeten – För utförande av vägmarkering inom Hallands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelFör utförande av vägmarkering inom Hallands län
BeskrivningFör utförande av vägmarkering inom Hallands län.
Intern identifierareKOM-419318
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFör utförande av vägmarkering inom Hallands län