761977-2025 - Resultat
Sverige – Telefon- och dataöverföring – Operatörstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Operatörstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal gällande operatörstjänster för fast och mobil telefoni med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: SERN2025/87
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Operatörstjänster