762034-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Installation av kyl- och frysanläggningar – Construction of environmentally friendly freezers
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelConstruction of environmentally friendly freezers
BeskrivningConstruction of two environmentally friendly -30 degree freezer rooms in an existing cooling room. Contract contains both labor and parts.
Intern identifierareSU-485A-0015-23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331231 Installation av kyl- och frysanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareConstruction of environmentally friendly freezers