76214-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tyngre motorfordon – Lastväxlarbil med kran och plog
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlarbil med kran och plog
BeskrivningEn lastväxlarbil Tridem 32 tons totalvikt och en tågvikt på 64 ton med Tipp, kran och plog.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125405:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar