2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låssmedstjänster_2
Beskrivning: Tyresö Kommun (härnedan "beställare") inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud avseende låssmedstjänster med tillhörande material, enligt förutsättningarna och villkoren i detta förfrågningsunderlag med bilagor. Avtalet omfattar bland annat: • ta över förvaltning av de låssystem som beställaren har • leverera nycklar och cylindrar till beställarens låssystem • utlämning av nycklar till beställarens kunder och liknande tjänster Beställaren utför ibland enklare låsarbeten i egen regi.
Intern identifierare: 2023/KSUH 0106
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000