2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Facility Management (FM)-tjänster
Beskrivning: Upphandling av helhetstjänst för fastighets- och kontorsservice till Naturvårdsverkets kontor i Stockholm och Östersund.
Intern identifierare: NV-05080-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1 234,56 timmar