762342-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för biblioteksautomation – Självbetjäningsautomater & återlämnings- och sorteringsmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSjälvbetjäningsautomater & återlämnings- och sorteringsmaskin
BeskrivningSjälvbetjäningsautomater & återlämnings- och sorteringsmaskin
Intern identifierare2025-00329
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30238000 Utrustning för biblioteksautomation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Intern identifierare1760181-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del 2
Intern identifierare1760182-1