2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktleveranser till Göteborgs tingsrätt
Beskrivning: Göteborgs tingsrätt är i behov av leverantör som kan tillhandhålla fruktleveranser till domstolens lokaler på Ullevigatan 15 i Göteborg. På grund av systemfel är fel organisationsnummer publicerat i TED och annonsen. Observera att rätt organisationsnummer står i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112737:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter, 03222000 Frukt och nötter