See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av konsulttjänster för sociala medier
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för konsulttjänster inom sociala medier.
Föregående meddelande: 393635-2020
Intern identifierare: UPP 2019-218
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79315000 Sociala undersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Konsulttjänster för sociala media
Huvudklassificering (cpv): 79416200 Konsulttjänster för public relations
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)