2. Förfarande
Förfarande
Titel: Consultancy, expert support and capacity-buildning services, Bosnia and Herzegovina
Beskrivning: This procurement covers consultancy, expert support and capacity-building services for the DELEF project, to ensure its successful implementation and sustainability within the Republic Authority for Geodetic and Property Affairs (RGA).
Intern identifierare: LM2025/145012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Qualification
Beskrivning: Qualification
Intern identifierare: 1798356-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Evaluation and prices
Beskrivning: Evaluation and prices
Intern identifierare: 1798358-1