762495-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Urologiprodukter 2025 SLL512
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urologiprodukter 2025 SLL512
Beskrivning: Urologiprodukter såsom kvarliggande katetrar, ledare, stent, kopplingar mm
Intern identifierare: FSN 2024-0309
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000