2. Förfarande
Förfarande
Titel: K0017.094 Utbildningshall
Beskrivning: Nybyggnad av utbildningshall för fordon inklusive lärosalar samt omklädningsutrymmen.
Intern identifierare: 4521/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000