762522-2024 - Resultat
Sverige – Arkitektoniska konsulttjänster – Ramavtal Landskapsarkitekt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Landskapsarkitekt
BeskrivningRamavtal avseende landskapsarkitekttjänster enligt ABK 09.
Föregående meddelande560763-2023
Intern identifierareKS-2023-449
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000