2. Förfarande
Förfarande
Titel: Coronar- Trombektomilab Biplan, Coronar- Trombektomilab Monoplan, Pacelab och Interventionslab
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett ramavtal på rubricerade röntgenlab till Kardiologen och Bild och funktionsmedicin vid Falu lasarett.
Intern identifierare: HSN2024/6511
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument MT
Beskrivning: Upphandlingen röntgenlab till Kardiologen och Bild och funktionsmedicin vid Falu lasarett
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1) (3)
Beskrivning: Röntgenutrustning