2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult/Bemanning av skeppare för drift av Plaskus
Beskrivning: Bemanning för att säkerställa driften av båten "Plaskus" i Norasjön under sommarhalvåret.
Intern identifierare: KS2025-768
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000