2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönesystem
Beskrivning: Lönesystem till Eskilstuna kommunkoncern. Tjänsten ska stödja arbetet inom lön, schema och planering och omfattar alla de ska-krav som anges i upphandlingsdokumenten samt de bör-krav som anbudsgivaren anger att denne uppfyller.
Intern identifierare: UE 23.219
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del