2. Förfarande
Förfarande
Titel: CPAP för neonatalvård
Beskrivning: Region Halland ska köpa in 9 st CPAP:er till neonatalavdelningen i Halmstad, med option på ytterligare CPAP:er. Inklusive nycklat förbrukningsmaterial, tillbehör mm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119731:Lot:1