2. Förfarande
Förfarande
Titel: Krossning och flisning av avfallsfraktioner
Beskrivning: Ny upphandling av Krossning/flisning av avfallsfraktioner i Strömsund
Intern identifierare: UPPH.2025.664
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000