762728-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom – Fastighetskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetskonsulter
BeskrivningDetta ramavtal omfattar fastighetskonsulter: Transaktionskonsult/mäklare, Exploateringskonsult, Analytiker, Fastighetsvärderare
Intern identifierareUPPH2023-00410
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Ytterligare klassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsföreskrifter
BeskrivningSE AF
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKontraktsvillkor