762788-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Klottersanering – Sanering av klotter och otillåten affischering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSanering av klotter och otillåten affischering
BeskrivningSanering av klotter och otillåten affischering
Intern identifierare583/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90690000 Klottersanering
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSanering av klotter och otillåten affischering 2025
BeskrivningSanering av klotter och otillåten affischering 2025
Intern identifierareSanering av klotter och otillåten affischering 2025