2. Förfarande
Förfarande
Titel: TFN/2025:00360 Upphandling material - Schaktmassor med tillhörande tjänster samt tvättning av sopsand
Beskrivning: Upphandling material - Schaktmassor med tillhörande tjänster
Intern identifierare: TFN/2025:00360
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
Ytterligare klassificering (cpv): 14000000 Gruvprodukter, basmetaller och tillhörande produkter, 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: TFN/2025:00360 Upphandling material - Schaktmassor med tillhörande tjänster samt tvättning av sopsand