See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Stambyte Nacka sjukhus
Beskrivning: Projektet avser Stambyte på Nacka sjukhus. Entreprenadform: Utförandeentreprenad med undantag för relining/rörinfodring som ska utföras genom totalentreprenad. För mer information se upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97579:Lot:1