See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tandvårdsmaterial, förbrukning Del 2
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för ingående regioners behov av produkter inom kategorin Tandvårdsmaterial, förbrukning.
Föregående meddelande: 068826-2023
Intern identifierare: VF2023-00013
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del
Beskrivning: Tandvårdsmaterial, förbrukning
Intern identifierare: 1