2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reservdelsavtal till turboladdare Accelleron
Beskrivning: Leverera produkter och tjänster kopplade till turboladdare
Intern identifierare: 24-02664
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000