See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Formar för matdistribution
Beskrivning: Upphandlingen avser leverans av formar för matdistribution och tillbehör t.ex. termoväskor, termolåda, kyl- och värmeplattor till kommunerna Hultsfred, Högsby, Mönsterås, Oskarshamn, Vimmerby och Västervik. Leverantören ska lämna anbud på hela upphandlingen. Ett gemensamt ramavtal för samtliga upphandlande myndigheter kommer att tecknas med en leverantör.
Intern identifierare: U-007-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del